fbpx

Profesjonalne szkolenia motocyklowe

Dlaczego ADV Academy?

Ponieważ szkolimy w sposób metodyczny wg najlepszych, światowych standardów. Posiadamy doświadczenie, kwalifikacje i doskonałe warunki do szkoleń

Nasza przewaga!

1. Zatrudniamy profesjonalnych instruktorów mających doświadczenie w jeździe motocyklami ADV
2. Korzystamy z najlepszej infrastruktury do doskonalenia techniki jazdy szosowej oraz enduro
3. Oferujemy wynajem motocykli – BMW, KTM, Ducati
4. Posiadamy kompleksową ofertę szkoleń motocyklowych

Szkolimy w sposób metodyczny i w małych grupach. Szkolenia składają się z bloków tematycznych na których realizujemy poszczególne treningi. Teoria przekazywana jest w przystępny sposób, a ćwiczenia demonstrowane są na ciężkim motocyklu enduro co pozwala autentycznie przekazać wiedzę. W trakcie szkolenia będziesz uczestniczył w szczegółowych dyskusjach związanych z teorią i fizyką kierowania motocyklem oraz będziesz miał wiele okazji do ćwiczenia i opanowania różnych umiejętności w bezpiecznym warunkach. Podczas treningów motocyklowych przekażemy Ci korekty, a po ich zakończeniu dokładnie omówimy rezultaty. Odbędziesz wiele przejażdżek enduro które utrwalą wyuczone umiejętności oraz sprawią mnóstwo frajdy. Wyjedziesz z nowo nabytymi umiejętnościami, które będą Ci dobrze służyły w każdym warunkach. Po szkoleniu otrzymasz wskazówki do ćwiczeń w domu oraz wsparcie merytoryczne. Możesz wybrać dowolne szkolenie on-road lub enduro z naszej oferty niezależnie czy byłeś wcześniej na szkoleniu czy nie. Osobom które mają pierwszy raz styczność z jazdą w terenie polecamy dwudniowe szkolenie enduro Adventure lub Indywidualne.

Oferujemy szkolenia enduro i drogowe skierowane do posiadaczy motocykli klasy Adventure i turystycznych.

Rodzaje szkoleń off-road

Szkolenia mają poziomy trudności oznaczone od  1 do 3. Możesz wybrać dowolne z nich pamiętając o swoich umiejętnościach.

1. Szkolenia dla początkujących (poziom 1)- Adventure, Szutry, Piach i Błoto, Indywidualne
2. Szkolenia dla średnio-zaawansowanych (poziom 2)- Adventure PRO, GS TROPHY
3. Szkolenia dla zaawansowanych (poziom 3) – Adventure RALLY

Dwudniowe szkolenie enduro poziom 1 jest szkoleniem z podstaw techniki jazdy w terenie, podczas którego wykwalifikowani instruktorzy w przystępny sposób, przybliżą Ci teorię jazdy oraz przeprowadzą wiele praktycznych treningów. Wyjedziesz z nowo nabytymi umiejętnościami, które zwiększą Twój komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy w terenie oraz na szosie. Szkolenie daje solidne podstawy do dalszego treningu i od niego radzimy rozpocząć naukę jazdy enduro. Jednodniowe Szkolenie enduro Szutry przeznaczone jest dla motocyklistów chcących opanować technikę jazdy po drogach gruntowych i stanowi znakomite wprowadzenie do jazdy w terenie bez konieczności zakupu opon kostkowych.

Rodzaje szkoleń on-road

Szkolenia szosowe przeznaczone są dla wszystkich którzy kochają motocykle. Ich specyfika nakierowana jest na praktyczne umiejętności i nawyki niezbędne w jeździe turystycznej i miejskiej
 
1. Szkolenia dla początkujących (poziom 1)- Serpentyny, Manewry
2. Szkolenia dla średnio-zaawansowanych (poziom 2)- Gymkhana
 
Szkolenie Serpentyny jest torowym szkoleniem na którym pracujemy nad techniką jazdy w zakrętach. Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa jazdy na drodze poprzez trening w warunkach torowych/bezpiecznych.
Na szkoleniu Manewry nauczysz się praktycznych umiejętności i manewrów podnoszących bezpieczeństwo jazdy. Jego celem jest wyrabianie prawidłowych nawyków oraz nauka jazdy w ograniczonej przestrzeni miejskiej. W nauczaniu stosujemy elementy techniki Moto Gymkhany która wydatnie podnosi umiejętności w jeździe miejskiej. Szkolenie odbywa się na terenie ODTJ.

Wynajmij super motocykl na dwudniowe szkolenie Adventure! Motocykle są przygotowane do jazdy w terenie, posiadają gmole oraz terenowe opony. Przy wypożyczeniu możesz wykupić ubezpieczenie fullcasco za 800zł lub wpłacić kaucję 3000zł na wypadek uszkodzeń (podane poniżej ceny są z opcją kaucji) Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji. Get ready for Adventure!

1. Zwiększysz swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy
2. Nabędziesz praktyczne umiejętności
3. Popracujesz nad złymi nawykami
4. Pokonasz własne bariery pod okiem kompetentnych instruktorów
5. Uzyskasz znaczny progres umiejętności
6. Nabierzesz pewności siebie w prowadzeniu motocykla

Gdzie Szkolimy

Szkolenia z jazdy precyzyjnej

Szkolenia z doskonalenia techniki jazdy manewrowej prowadzimy w Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy. Korzystamy z nowoczesnych obiektów i profesjonalnych środków dydaktycznych

 • Górny Śląsk – ODTJ Jaworzno
 • Pomorze – Autodrom Pomorze w Pszczółkach
 • Mazowsze – Driveland Mszczonów
 • Małopolska – Moto Park Kraków
 • Dolny Śląsk – ODTJ Opole
 • Wielkopolska – ODTJ Dolsk
 • Świętokrzyskie – ODTJ Jędrzejów

Szkolenia szosowe z techniki jazdy w zakrętach

Szkolenie z techniki jazdy w zakrętach prowadzimy na torach szkoleniowych:

 • Pomorze – Autodrom Pomorze w Pszczółkach
 • Małopolska – Moto Park Kraków
 • Lubuskie – Wallrav Race Center w Starym Kisielinie

Szkolenia enduro

Tereny na których uczymy to nasz atut i powód do dumy. Główną bazą dla szkoleń enduro jest nowoczesny Enduro Park Poland znajdujący się w Dąbrowie Górniczej. Jest to profesjonalnie wyposażony i rozległy kompleks w którym dysponujemy placami manewrowymi i torami off-road o różnym stopniu trudności. Prowadzimy tam szkolenia enduro na wszystkich oferowanych poziomach trudności. Szkolenia enduro poziomu 1 przeprowadzamy:

 • Górny Śląsk – Dąbrowa Górnicza
 • Mazowsze – Mszczonów
 • Pomorze – Starogard Gdański
 • Dolny Śląsk – Wrocław
 • Wielkopolska – Książ Wielkopolski
Close Menu
×
×

Koszyk