Uczymy techniki i taktyki jazdy

Chcesz doskonalić technikę jazdy na motocyklu, podjąć wyzwania, realizować marzenia o jeździe adventure? Mamy coś dla Ciebie! Sprofilowane szkolenia motocyklowe: szosowe i enduro pomogą Ci opanować zarówno podstawy, jak i zaawansowane techniki jazdy!

Motocyklowe szkolenia enduro i szosowe klasy Premium

Chciałbyś doskonalić technikę jazdy motocyklem, lecz nie wiesz, od czego powinieneś zacząć? Chcesz poczuć adrenalinę z zachowaniem bezpieczeństwa i rozsądku podczas jazdy? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów z naszej szkoły motocyklowej, którzy kompleksowo przygotują Cię do jazdy! Oferujemy motocyklowe szkolenia bezpiecznej jazdy na torze, doskonalenie techniki jazdy manewrowej, a także szkolenia enduro. W ich trakcie będziesz mieć do czynienia zarówno z zajęciami teoretycznymi, jak też ćwiczeniami praktycznymi, przeprowadzanymi w bezpiecznych warunkach, pod okiem naszych specjalistów. Sprawdź, co oferuje nasza akademia enduro i podnoś swoje umiejętności jazdy motocyklem. Nasze kursy doszkalające pozwalają rozwijać umiejętności od podstaw, aż do zaawansowanych technik jazdy motocyklem. Uczymy jazdy miejskiej, jazdy szosowej oraz turystycznej. Zarówno po drogach gruntowych i w przygodnym terenie na szkoleniach enduro adventure jak i pokonywania zakrętów na szkoleniach torowych. Prowadzimy również szkolenia przygotowujące do startów w zawodach moto gymkhana.

Nasze szkolenia motocyklowe to gwarancja jakości i nowoczesna metodologia nauczania. Na potrzeby naszych szkoleń dysponujemy m.in. profesjonalnym parkiem enduro oraz torem asfaltowym. Wszystkie kursy enduro z naszej oferty przygotowaliśmy w atrakcyjnych, kompleksowych pakietach. Możesz również wynająć od nas motocykl na czas szkolenia. Pomożemy także w organizacji noclegu. Gdy zdecydujesz się nam zaufać, będziesz nie tylko mógł uczestniczyć w szkoleniu motocyklowym z techniki jazdy, ale też przeżyjesz ciekawą przygodę, która otworzy Cię na nowe, motocyklowe możliwości!
Szkoła motocyklowa ADV Academy – profesjonalne i kompleksowe szkolenia dla motocyklistów!