Wycieczki motocyklowe

Chcesz poczuć wolność i radość z jazdy? Chcesz trenować umiejętności nabyte na szkoleniach? Wybierz się na wycieczkę motocyklową po Polsce lub Europie. Organizujemy wyjazdy szosowe i adventure po drogach gruntowych które starannie selekcjonujemy. Zapewniamy nocleg, wyżywienie, opiekę przewodnika i doskonałą organizację. Poczuj klimat ADV i przeżyj przygodę !

Wyprawy motocyklowe z ADV Academy

Specjalizujemy się w organizowaniu fascynujących i ekscytujących wypraw motocyklowych na terenie Polski i Europy. Podczas naszych wycieczek będziesz odkrywać urocze krajobrazy, kręte drogi i tętniące życiem miasta – z wieloma okazjami do zatrzymania się po drodze. Naszym celem jest, aby Twoja podróż była satysfakcjonująca i przyjemna, dlatego na każdym kroku staramy się zapewnić wysoką jakość usług. Z nami możesz być pewny / pewna, że Twoja wyprawa motocyklowa będzie niezapomnianym przeżyciem!

Wyjazdy motocyklowe

Wyjazdy z ADV Academy to idealny sposób na doskonalenie wiedzy, zdobytej na naszych szkoleniach motocyklowych! Oferujemy wyprawy na różnych poziomach trudności, dlatego każdy przyszły uczestnik będzie mógł wybrać wycieczkę zgodnie ze swoimi możliwościami.
Podczas wycieczek zapewniamy bezpieczny nocleg. W zależności od destynacji, w cenę wycieczki może wchodzić wyżywienie, transport motocykla czy transfer. Dlatego pamiętaj, aby sprawdzić, na co możesz liczyć podczas wycieczki, a co musisz zapewnić sobie samodzielnie!

Wyprawy motocyklowe 2023

W 2023 organizujemy wycieczki motocyklowe do:

ADV Kaszuby

30.04 – 02.05 i 25.08 – 27.08

ADV Mazury

30.08 – 01.09

ADV Bieszczady

21.06 – 23.06 i 18.10 – 20.10

ADV Jura

10.05 – 12.05 i 20.09 – 22.09

ADV Andaluzja

07.03 – 14.03

Zapisz się na wyprawę z ADV Academy i przeżyj najlepszą przygodę motocyklową!