fbpx

O NAS

Chcesz podnieść swoje umiejętności i bezpieczeństwo podczas jazdy motocyklem? Chcesz przygotować się do podróży motocyklowej? Nie mogłeś lepiej trafić!! Nasze sprofilowane szkolenia motocyklowe pomogą opanować Ci zarówno podstawy jak i zaawansowane techniki jazdy w terenie i na asfalcie. ADV Academy to szkoła motocyklowa stworzona dla entuzjastów jazdy off-road oraz szosowej turystyki motocyklowej. Oferujemy szkolenia enduro i drogowe skierowane do posiadaczy motocykli klasy Adventure. Wiemy jak przygotować Cię do podróży niezależnie czy wybierasz się w Andy czy w Alpy. Zapraszamy, do naszego świata profesjonalnych szkoleń motocyklowych!

Dlaczego ADV Academy?

Ponieważ jesteśmy szkołą motocyklową organizującą szkolenie enduro i szosowe wg najlepszych, światowych wzorców. Posiadamy doświadczenie, kwalifikacje i doskonałe warunki do szkoleń.

Nasza przewaga!

1. Zatrudniamy profesjonalnych instruktorów
2. Zapewniamy ubezpieczenie dla uczestników
3. Posiadamy największy wybór szkoleń motocyklowych
4. Posiadamy najlepsze warunki do szkoleń enduro
5. Możesz wynająć motocykl BMW, KTM, Ducati na szkolenie enduro
6. W szkoleniu enduro Szutry możesz uczestniczyć na oponach szosowych
7. Gwarantujemy zwrot pieniędzy w przypadku rezygnacji z szkolenia na 15 dni przed terminem

Indywidualnie i w małych grupach. Szkolenia składają się z bloków tematycznych na których realizujemy poszczególne treningi. Teoria przekazywana jest w przystępny sposób, a ćwiczenia demonstrowane są na ciężkim motocyklu enduro co pozwala autentycznie przekazać wiedzę. W trakcie szkolenia będziesz uczestniczył w szczegółowych dyskusjach związanych z teorią i fizyką kierowania motocyklem oraz będziesz miał wiele okazji do ćwiczenia i opanowania różnych umiejętności w bezpiecznym warunkach. Podczas treningów motocyklowych przekażemy Ci korekty, a po ich zakończeniu dokładnie omówimy rezultaty. Odbędziesz wiele przejażdżek enduro które utrwalą wyuczone umiejętności oraz sprawią mnóstwo frajdy. Wyjedziesz z nowo nabytymi umiejętnościami, które będą Ci dobrze służyły w każdym warunkach. Po szkoleniu otrzymasz wskazówki do ćwiczeń w domu oraz wsparcie merytoryczne. Możesz wybrać dowolne szkolenie on-road lub enduro z naszej oferty niezależnie czy byłeś wcześniej na szkoleniu czy nie. Osobom które mają pierwszy raz styczność z jazdą w terenie polecamy dwudniowe szkolenie enduro Adventure lub Indywidualne.

Oferujemy szkolenia enduro i drogowe skierowane do posiadaczy motocykli klasy Adventure i turystycznych.

Rodzaje szkoleń off-road

Szkolenia mają poziomy trudności oznaczone od  1 do 3. Możesz wybrać dowolne z nich pamiętając o swoich umiejętnościach.

1. Szkolenia dla początkujących (poziom 1)- Adventure, Szutry, Piach i Błoto, Indywidualne
2. Szkolenia dla średnio-zaawansowanych (poziom 2)- Adventure PRO, GS TROPHY
3. Szkolenia dla zaawansowanych (poziom 3) – Adventure RALLY

Dwudniowe szkolenie enduro poziom 1 jest szkoleniem z podstaw techniki jazdy w terenie, podczas którego wykwalifikowani instruktorzy w przystępny sposób, przybliżą Ci teorię jazdy oraz przeprowadzą wiele praktycznych treningów. Wyjedziesz z nowo nabytymi umiejętnościami, które zwiększą Twój komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy w terenie oraz na szosie. Szkolenie daje solidne podstawy do dalszego treningu i od niego radzimy rozpocząć naukę jazdy enduro. Jednodniowe Szkolenie enduro Szutry przeznaczone jest dla motocyklistów chcących opanować technikę jazdy po drogach gruntowych i stanowi znakomite wprowadzenie do jazdy w terenie bez konieczności zakupu opon kostkowych.

Rodzaje szkoleń on-road

Szkolenia szosowe przeznaczone są dla wszystkich którzy kochają motocykle. Ich specyfika nakierowana jest na praktyczne umiejętności i nawyki niezbędne w jeździe turystycznej i miejskiej
 
1. Szkolenia dla początkujących (poziom 1)- Serpentyny, Manewry
2. Szkolenia dla średnio-zaawansowanych (poziom 2)- Gymkhana
 
Szkolenie Serpentyny jest torowym szkoleniem na którym pracujemy nad techniką jazdy w zakrętach. Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa jazdy na drodze poprzez trening w warunkach torowych/bezpiecznych.
Na szkoleniu Manewry nauczysz się praktycznych umiejętności i manewrów podnoszących bezpieczeństwo jazdy. Jego celem jest wyrabianie prawidłowych nawyków oraz nauka jazdy w ograniczonej przestrzeni miejskiej. W nauczaniu stosujemy elementy techniki Moto Gymkhany która wydatnie podnosi umiejętności w jeździe miejskiej. Szkolenie odbywa się na terenie ODTJ.

Tereny na których uczymy to nasz atut i powód do dumy. Główną bazą dla szkoleń enduro jest nowoczesny Enduro Park Poland znajdujący się w Dąbrowie Górniczej. Jest to profesjonalnie wyposażony i rozległy kompleks w którym dysponujemy placami manewrowymi i torami off-road o różnym stopniu trudności. Prowadzimy tam szkolenia enduro na wszystkich oferowanych poziomach trudności. Ponadto szkolenia enduro poziomu 1 przeprowadzamy na torze off-road we Wrocławiu i w Mszczonowie

Oferujemy wynajem motocykli na dwudniowe szkolenie Adventure. Motocykle są przygotowane do jazdy, posiadają gmole oraz odpowiednie opony. Jeśli chcesz sprawdzić dostępność motocykla lub masz pytanie zapraszamy do kontaktu. Get ready for Adventure!

1. Zwiększysz swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy
2. Nabędziesz praktyczne umiejętności
3. Popracujesz nad złymi nawykami
4. Pokonasz własne bariery pod okiem kompetentnych instruktorów
5. Uzyskasz znaczny progres umiejętności
6. Nabierzesz pewności siebie w prowadzeniu motocykla

Gdzie szkolimy

Enduro Park POLAND

Tereny na których uczymy to nasz atut i powód do dumy. Główną bazą dla szkoleń enduro jest nowoczesny Enduro Park Poland znajdujący się w Dąbrowie Górniczej. Jest to profesjonalnie wyposażony i rozległy kompleks w którym dysponujemy placami manewrowymi i torami off-road o różnym stopniu trudności. Prowadzimy tam szkolenia enduro na wszystkich oferowanych poziomach trudności. Szkolenia enduro poziomu 1 przeprowadzamy:

 • Górny Śląsk – Dąbrowa Górnicza
 • Mazowsze – Mszczonów
 • Pomorze – Starogard Gdański
 • Dolny Śląsk – Wrocław
 • Wielkopolska – Książ Wielkopolski

Szkolenia szosowe z techniki jazdy w zakrętach

Szkolenie z techniki jazdy w zakrętach prowadzimy na torach szkoleniowych:

 • Pomorze – Autodrom Pomorze w Pszczółkach
 • Małopolska – Moto Park Kraków
 • Lubuskie – Wallrav Race Center w Starym Kisielinie

Szkolenia z jazdy precyzyjnej

Szkolenia z doskonalenia techniki jazdy manewrowej prowadzimy w Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy. Korzystamy z nowoczesnych obiektów i profesjonalnych środków dydaktycznych

 • Górny Śląsk – ODTJ Jaworzno
 • Pomorze – Autodrom Pomorze w Pszczółkach
 • Mazowsze – Driveland Mszczonów
 • Małopolska – Moto Park Kraków
 • Dolny Śląsk – ODTJ Opole
 • Wielkopolska – ODTJ Dolsk
 • Świętokrzyskie – ODTJ Jędrzejów

Nasz Zespół

zBIGNIEW TARNAWSKI

Założyciel ADV Academy, motocyklista z 20-letnim doświadczeniem, licencjonowany instruktor techniki jazdy. Uczestnik światowego finału BMW GS Trophy, zawodnik klasy PRO Moto Gymkhany i drużynowy brązowy wicemistrz Europy w tej dyscyplinie. Organizator zawodów i eventów motocyklowych. Z wykształcenia geograf z zamiłowania podróżnik motocyklowy. Zjeździł trochę świata od Tajlandii przez Bałkany i Alpy po Peru, Boliwię, Argentynę i Chile. Szkoląc chce uczyć sprawnie i bezpiecznie prowadzić ciężki motocykl w terenie i na asfalcie

Tomasz Zmysłowski

Motocyklista z siedmioletnim doświadczeniem, zawodnik klasy PRO Moto Gymkhany, organizator treningów motocyklowych. Jest również pasjonatem podróży motocyklowych. W akademii będzie odpowiadał za wsparcie techniczne i treningi

nocleg

SZKOLENIA ENDURO

Na Górnym Śląsku wygodne łóżko znajdziesz w:
 Hotelu Silesian

http://www.silesianhotel.pl/, tel 32 606 88 00
Dla klientów ADV Academy specjalna oferta

W Mszczonowie naszych klientów zapraszamy do hotelu Panorama.  http://www.hotelpanorama.pl/

Poinformuj obsługę, że jesteś uczestnikiem szkolenia motocyklowego ADV Academy – uzyskasz specjalną ofertę

W Starogardzie Gdańskim – Hotel Hubertus

https://www.hubertus.pl/

dla klientów ADV Academy specjalna oferta.

SZKOLENIA SZOSOWE

Wallrav Center – tor Stary Kisielin ul. Zatorze 1, Zielona Góra, tel. 602 125 089
W pobliżu:
1. Hotel Euro Resort http://www.euroresort.pl/ tel. 68 327 90 14
2. Agro Danuta http://agroturystyka.lodr.pl/?p=40 tel. 665 470 178
3. Możliwość odpłatnego noclegu pod namiotem na terenie toru.

ODTJ Jędrzejów, Sudół 103A, Jędrzejów.
W pobliżu:
1. Hotel Andreovia http://andreovia.com/ tel. 602-177-758
2. Hotel Potocki Dwór http://potockidwor.pl/ tel. 798 033 101
3. Motel Lanckorona http://www.lanckoronahotel.pl/ tel. 603-918-849

 

 

Close Menu
×
×

Koszyk