Szkolenie motocyklowe Śląsk, Katowice – doskonalenie techniki jazdy

Każdy szanujący się właściciel motocykla wie, jak ważne jest doskonalenie techniki jazdy. W przypadku kierowców jednośladów nie wystarczy stosować zasady ograniczonego zaufania na drodze, trzeba wiedzieć jak zareagować w niebezpiecznej sytuacji, pamiętając, że to nie tylko od nich zależy bezpieczeństwo jazdy. Jako szkoła motocyklowa oferujemy kursy doszkalające dla motocyklistów prowadzone w całej Polsce m.in. na Śląsku. Weź udział w szkoleniach z jazdy szosowej, precyzyjnej lub enduro pod pilnym okiem profesjonalnych trenerów.

Szkolenie motocyklowe, które organizujemy, przeznaczone dla osób posiadających prawo jazdy na motocykl.

Oferta szkoleń motocyklowych na Śląsku

Szkolenia motocyklowe to świetny sposób na udoskonalenie techniki prowadzenia motocykli. Jesteśmy szkołą motocyklową ADV Academy, którą tworzy grono doświadczonych instruktorów na czole ze Zbigniewem Tarnawskim, finalistą BMW GS Trophy i specjalistą techniki jazdy motocyklem, a także drużynowego wicemistrza Europy moto gymkhany. W naszej szkole możesz wziąć udział w trzech rodzajach szkoleń: jazda precyzyjna, jazda szosowa i enduro. Szkolenia enduro prowadzimy na Śląsku, w Dąbrowie Górniczej, natomiast pozostałe szkolenia zlokalizowane są w pobliżu (np. w Jaworznie czy Krakowie). Wybierając szkolenia, nie sugeruj się lokalizacją – nawet jeśli nie prowadzimy zajęć w Twojej okolicy, dojazd nie zajmie Ci dużo czasu, a dzięki temu otrzymasz nieocenioną wiedzę z zakresu prowadzenia jednośladowców!

Doskonalenie jazdy motocyklem Śląsk

Jako szkoła motocyklowa oferujemy zestaw kursów doskonalących technikę jazdy na trzech poziomach: podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Szkolenia prowadzone są przez ekspertów-praktyków w starannie wybranych lokalizacjach w całej Polsce, dzięki czemu nasi kursanci mogą być pewni własnego bezpieczeństwa podczas zajęć.
W ADV Academy możesz wziąć udział w szkoleniach:
  • Enduro Adventure – szkolenie z jazdy po drogach gruntowych, piasku i nieprzyjaznych warunkach drogowych.
  • Jazda szosowa – szkolenie z jazdy na drodze asfaltowej i doskonalenie wchodzenia w zakręty. Na zajęciach uczymy także prawidłowej reakcji na drodze publicznej.
  • Jazda precyzyjna – szkolenie z jazdy i umiejętności panowania nad motocyklem przy prędkościach poniżej progu równowagi.
Szkolimy kompleksowo, a wszystkie kursy wzajemnie się uzupełniają i pozwalają na doskonalenie techniki jazdy na asfalcie, drodze gruntowej i w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Każdy kolejny poziom szkolenia to także utrwalenie już wcześniej zdobytej wiedzy.

Program szkoleń w ADV Academy

Wszystkie zajęcia w ADV Academy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego uczestnika, wskazując na błędy lub niedociągnięcia. Pracujemy na profesjonalnych programach szkoleniowych, które oparte są o specyfikę motocykli adventure. Dzięki temu nie tylko pokazujemy praktyczne umiejętności prowadzenia pojazdów, ale również teorię dotyczącą motocykli, ich elementów i części, a także dajemy praktyczne wskazówki na temat środków smarnych czy akcesoriów.

Doskonalenie techniki jazdy blisko Katowic

Sprawdź ofertę szkoleń jazdy motocyklowej z ADV Academy!

Szkolenia motocyklowe

Tor motocyklowy Śląsk

Kursy doszkalające zaczynamy od najniższego poziomu stopniowo przechodząc na bardziej zaawansowany stopień. Na Śląsku, a dokładnie w Dąbrowie Górniczej, możesz wziąć udział w szkoleniu enduro na każdym poziomie. Naszą bazą jest nowoczesny Adventure Park Poland, który jest dostosowany do prowadzenia szkoleń w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Odległości od Katowic do innych kursów motocyklowych:

  • Kraków ok. 80 km przez A4 (Jazda szosowa 1 i 2 poziom)
  • Jaworzno ok. 25 km przez A4 (Jazda precyzyjna poziom 1 i 2)
  • Warszawa ok. 300 km przez A1 i S8 (Jazda precyzyjna poziom 3)

Kalendarz szkoleń motocyklowych w ADV Academy

Znajdź szkolenie i zarezerwuj termin!

Kalendarz szkoleń