Szkolenie motocyklowe Łódź – jazdy doszkalające

Technika jazdy wymaga ciągłego doskonalenia - nie wystarczy zdać na prawo jazdy i pojeździć trochę po mieście, trochę w terenie. Nieumiejętne prowadzenie jednośladu, nieodpowiednia reakcja na drodze oraz brak odpowiednich odruchów mogą mieć fatalne skutki dla kierującego. Dlatego warto zainwestować w rozwijające technikę jazdy szkolenia motocyklowe z ADV Academy, które są prowadzone w mieście Łódź! W Łodzi organizujemy szkolenia z jazdy precyzyjnej oraz na torze, natomiast udział w szkoleniu enduro możesz wziąć w Grodzisku Mazowieckim, znajdującym się 100 km od Łodzi (poziom 1 i 2).

Szkolenie motocyklowe, które organizujemy, przeznaczone dla osób posiadających prawo jazdy na motocykl.

Oferta szkoleń motocyklowych w Łodzi

Marzą Ci się doskonałe umiejętności jazdy motocyklem? Lubisz wyzwania i jazdę w terenie? Poruszanie się w zakrętach sprawia Ci problem i chcesz się go pozbyć? Zapraszamy do szkoły jazdy motocyklem ADV Academy! Wspólnie przejdziemy ścieżkę od laika do zawodowca, nauczymy się jazdy precyzyjnej w różnych warunkach i sytuacjach awaryjnych. ADV Academy prowadzona jest przez Zbigniewa Tarnawskiego, finalisty BMW GS Trophy i specjalisty w zakresie techniki jazdy motocyklem. W Łodzi prowadzimy szkolenia z jazdy precyzyjnej i szosowe, udział w szkoleniu enduro adventure można wziąć w innym mieście niedaleko Łodzi! Sprawdź naszą ofertę!

Szkolenia motocyklowe ADV Academy

Wyszkolenie prawidłowej reakcji na drodze jest czasochłonne, lecz możliwe. Bagatelizowanie bezpieczeństwa swojego i innych uczestników drogowych oraz brawura podczas jazdy mogą mieć bardzo negatywne skutki w postaci uszkodzenia pojazdu (lub pojazdów), utraty prawa jazdy czy problemów zdrowotnych. Jeśli nie jesteś pewny / pewna swoich umiejętności prowadzenia motocykla lub masz dopiero zdany egzamin na prawo jazdy, zgłoś się do nas! Wybierzemy odpowiedni do Twoich potrzeb rodzaj i poziom szkolenia motocyklowego.

W ADV Academy oferujemy trzy rodzaje szkoleń motocyklowych, które dzielą się na trzy poziomy: podstawowy, zaawansowany i wyprawowy. W naszej szkole jazdy możesz wziąć udział w szkoleniu:
  • Enduro Adventure, na którym nauczysz się jazdy w terenie i przeżyjesz jedną z najlepszych przygód w życiu!
  • Jazda szosowa, podczas której nauczymy Cię prawidłowych odruchów na drogach publicznych oraz techniki jazdy w zakrętach.
  • Jazda precyzyjna, dzięki której udoskonalisz umiejętności panowania nad motocyklem przy prędkościach poniżej progu równowagi. Ostatni poziom posiada elementy Moto Gymkhany.
Wszystkie kursy prowadzone są pod nadzorem licencjonowanych trenerów, którzy indywidualnie pomagają uczestnikom podczas szkolenia.

Doskonalenie techniki jazdy motocyklem Łódź

Sprawdź ofertę szkoleń jazdy motocyklowej z ADV Academy!

Szkolenie motocyklowe

Jazda na torze Łódź

ADV Academy prowadzi szkolenia motocyklowe z jazdy na torze w Łodzi. Kurs składa się z 5 sesji (2h treningu na torze) oraz wykładów, podczas których opowiadamy o technikę jazdy na motocyklu. Ćwiczenia odbywają się w małych grupach, co sprawia, że trenerzy mogą udzielać indywidualnych wskazówek na temat poprawy jazdy każdemu z uczestników. Szkolenie na torze nakierowane jest na kształtowanie prawidłowych odruchów i nawyków na drodze publicznej oraz zwiększenie bezpieczeństwa i dynamiki jazdy motocyklem.

Kursy doszkalające dla motocyklistów

Szkolenia motocyklowe w Łodzi można zacząć od najniższego poziomu, stopniowo podnosząc poprzeczkę. Wiemy, jak poprowadzić zajęcia, żeby każdy znalazł przydatne informację dla siebie niezależnie od poziomu i umiejętności. Jesteśmy zdania, że doskonalenie techniki jazdy wymaga czasu i systematyczności, dlatego nie obiecujemy idealnych wyników po pierwszym zajęciu. Sprawdź ofertę szkoleń motocyklowych w Łodzi oraz pobliskich miastach i ucz się techniki jazdy w bezpiecznych warunkach!
W Łodzi możesz wziąć udział w szkoleniu z jazdy szosowej i precyzyjnej. Zajecia enduro prowadzimy z innych miastach Polski, m.in. w Grodzisku Mazowieckim oddalonym o 155 km od Łodzi prowadzimy kurs ADV na poziomie 1 i 2, a w Dąbrowie Górniczej (200 km od Łodzi) – na poziomie 3. Zapraszamy ma zajęcia!

Odległości od Łodzi do szkolenia motocyklowego enduro ADV Academy:

  • Grodzisk Mazowiecki ok. 155 km przez S8
  • Dąbrowa Górnicza ok. 200 km przez A1
  • Stężyca ok. 376 km przez A1
  • Barlinek ok. 400 km przez A2

Kalendarz szkoleń motocyklowych w ADV Academy

Znajdź szkolenie i zarezerwuj termin!

Kalendarz szkoleń