Szkolenie motocyklowe Wrocław – doskonalenie techniki jazdy

Jeśli chcesz doskonalić swoją technikę jazdy motocyklem, a mieszkasz w mieście Wrocław, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Prowadzimy szkolenia z jazdy precyzyjnej i szosowe w Legnicy, niedaleko Wrocławia. Oferujemy także szkolenia m.in. w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi. Nasze zajęcia wyróżnia przemyślana metodologia i indywidualne podejście. Dlatego wsiadaj na swój jednoślad i ruszajmy na szkolenie motocyklowe!

Szkolenie motocyklowe, które organizujemy, przeznaczone dla osób posiadających prawo jazdy na motocykl.

Oferta szkoleń motocyklowych blisko Wrocławia

Chcesz udoskonalić i rozwinąć swoje umiejętności jazdy motocyklem? Jesteś pasjonatem adventure i enduro? Jeśli tak, to szkoła jazdy motocyklowej ADV Academy jest idealnym miejscem dla Ciebie! Prowadzona przez Zbigniewa Tarnawskiego, finalisty BMW GS Trophy i specjalisty techniki jazdy motocyklem, oferuje kursy doszkalające umiejętności kierowania motocyklem w warunkach miejskich i terenowych na różnych poziomach trudności pod pilnym okiem instruktorów!
W Legnicy, niedaleko Wrocławia, prowadzimy zajęcia z jazdy szosowej na poziomie 1-2 i jazdy precyzyjnej na poziomie 1. Sprawdź naszą ofertę!

Kursy motocyklowe doszkalające

Po wykonaniu kursu nauki jazdy na motocyklu i nawet posiadając już paroletnie doświadczenie, zawsze przyda się doskonalenie swojej techniki jazdy motocyklem! Dlatego polecamy uwadze szkolenia motocyklowe w ADV Academy, prowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorską. Możesz uczestniczyć w szkoleniu z jazdy precyzyjnej, szosowej czy Enduro Adventure – każde szkolenie posiada trzy poziomy zaawansowania: podstawowy, zaawansowany i wyprawowy. Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń w ADV Academy? Zajęcia z bezpiecznej jazdy na motocyklu i udoskonalenia techniki mogą znacząco podnieść poziom umiejętności prowadzenia jednośladowca. Zagwarantuje to poczucie bezpieczeństwa i pewnej jazdy na różnych drogach, zarówno gruntowych, jak i szosowych.

Doskonalenie techniki jazdy blisko Wrocławia

Sprawdź ofertę szkoleń jazdy motocyklowej z ADV Academy!

Szkolenia motocyklowe

Kurs doskonalący jazdę na motorze

ADV Academy pracuje na programach szkoleń, które opierają się o specyfikę motocykli klasy adventure. Dzięki szkoleniom można doskonalić własne umiejętności panowania nad motocyklem na drogach gruntowych, piasku czy w przygodnym terenie. Szkolenia motocyklowe blisko Wrocławia także przydadzą się podczas jazdy asfaltowej, gdyż to nie tylko teoria jazdy, ale również wiele praktycznych treningów. Podczas kursu nasza kadra instruktorska wspólnie z uczestnikami pracuje nad prawidłowymi nawykami i odruchami podczas prowadzenia pojazdu. Wykonywanie uników, omijanie przeszkód, wejścia w zakręt to tylko niektóre elementy doskonalenia jazdy motocyklem. Na szkoleniach także uczestnicy uczą się panowania nad motocyklem, prawidłowej pozycji oraz technik jazdy, hamowania, zawracania i pokonywania nierówności.

Kursy doszkalające jazdę motocyklową zaczynamy od najniższego poziomu stopniowo przechodząc w bardziej zaawansowany. Dzięki rozplanowaniu nauki jazdy na motorze zarówno początkujący, jak i zaawansowani kierowcy znajdą przydatne dla siebie wskazówki. Nie zaczynamy nauki od najbardziej skomplikowanych zagadnień, lecz pomagamy stopniowo wprowadzać Cię na coraz wyższy poziom. Sprawdź ofertę szkoleń motocyklowych blisko Wrocławia!

Odległości od Wrocławia do szkoleń motocyklowych ADV Academy:

  • Dąbrowa Górnicza ok. 210 km przez A4
  • Jaworzno ok. 216 km przez A4
  • Kraków ok. 272 km przez A4
  • Łódź ok. 216 km przez S8
  • Poznań ok. 181 km przez S5

Kalendarz szkoleń motocyklowych w ADV Academy

Znajdź szkolenie i zarezerwuj termin!

Kalendarz szkoleń