Szkolenie motocyklowe Poznań – doskonalenie jazdy motocyklem

W ADV Academy uważamy, że każda nabyta umiejętność wymaga ciągłego doskonalenia. Dotyczy to niemal wszystkich stref naszego życia: od pracy przez sport i rozrywkę aż po jazdę samochodem czy innym środkiem transportu. Jesteś tego samego zdania? Świetnie się składa! W ADV Academy oferujemy szkolenia udoskonalające jazdę motocyklem, które prowadzimy m.in. w mieście Poznań! W Poznaniu możesz wziąć udział w kursach z jazdy szosowej oraz precyzyjnej, natomiast jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana szkoleniem z jazdy w terenie, zapraszamy do Książa Wielkopolskiego, oddalonego 60 km od miasta. W Książu Wielkopolskim możesz wziąć udział w szkoleniu ADV na poziomie 1.

Szkolenie motocyklowe, które organizujemy, przeznaczone dla osób posiadających prawo jazdy na motocykl.

Oferta szkoleń motocyklowych w Poznaniu

Szkoła motocyklowa ADV Academy oferuje kursy doszkalające jazdę motocyklem, wiedza z których przyda się nawet najbardziej doświadczonym kierowcom. Prowadzona przez Zbigniewa Tarnawskiego, finalistę BMW GS Trophy i specjalistę techniki jazdy motocyklem, oferuje 3 rodzaje szkoleń motocyklowych: enduro, jazda szosowa i jazda precyzyjna. Oprócz tego, każde ze szkoleń posiada trzy poziomy trudności: podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany. Jeśli nie wiesz, jaki poziom będzie dla Ciebie, sprawdź ofertę szkoleń poniżej lub skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego kursu motocyklowego!

Doskonalenie jazdy motocyklem Poznań

Jesteśmy pasjonatami motocykli i lubimy wszczepiać tę pasję innym! Dlatego zdecydowaliśmy się na prowadzenie zajęć z doskonalenia techniki jazdy motocyklem, gdyż chcemy, aby każdy kierowca jednośladu czuł się pewnie i bezpiecznie na drodze (nie mylić z brawurą, tego nie popieramy!). Każdy, nawet najmniejszy błąd, może słono kosztować nieuważnych uczestników ruchu drogowego, a brak odpowiednich odruchów na drodze może doprowadzić do szkód materialnych czy zdrowotnych. Dlatego jeśli nie jesteś pewny / pewna swoich umiejętności radzenia sobie na drodze np. podczas gorszej pogody czy jazdy w zakrętach, zgłoś się do nas! Organizowane przez nas szkolenia motocyklowe w Poznaniu pozwolą Ci czuć się pewniej w różnych warunkach panujących na drodze i nauczą prawidłowych nawyków i zachowań podczas jazdy.

Rodzaje szkoleń motocyklowych w ADV Academy

Jak już wspomnieliśmy, nasza oferta zawiera trzy rodzaje szkoleń motocyklowych: Enduro Adventure, jazda szosowa i jazda precyzyjna (ostatni poziom z elementami Gymkhany). Każdy z nich dzili się na trzy poziomy: podstawowy (basic), średnio-zaawansowany (advanced) i zaawansowany (pro). Na czym polega każde ze szkoleń i czego się na nich można nauczyć?
  • Enduro Adventure – szkolenie motocyklowe z jazdy w terenie. Nauka, a zarazem przygoda! Dzięki szkoleniu będziesz czuć się pewniej podczas jazdy po drogach gruntowych, piachu i w przygodnym terenie.
  • Jazda szosowa – szkolenie motocyklowe na torze udoskonalające jazdę na drogach publicznych i technikę wchodzenia w zakręty.
  • Jazda precyzyjna – szkolenie, dzięki któremu udoskonalisz umiejętności jazdy motocyklem przy prędkościach poniżej progu równowagi. Ostatni poziom posiada elementy Moto Gymkhany.
Wszystkie kursy prowadzone są pod nadzorem licencjonowanych trenerów, którzy indywidualnie pomagają uczestnikom podczas szkolenia.

Szkoła jazdy motocyklem w Poznaniu

Sprawdź ofertę szkoleń jazdy motocyklowej z ADV Academy!

Szkolenie motocyklowe

Kurs doskonalący technikę jazdy motocyklem

Instruktorzy w szkole motocyklowej ADV Academy pracują na programach szkoleń, które opierają się o specyfikę motocykli adventure. Każde ze szkoleń składa się z teorii jazdy oraz wielu praktycznych treningów podczas których instruktorzy mają możliwość indywidualnie omówić z uczestnikami błędy. Najważniejsze zadanie każdego ze szkoleń, to nauka prawidłowych odruchów i nawyków na drodze, a także elementów ulepszających technikę jazdy.

Kursy doszkalające zaczynają się od najniższego poziomu i stopniowo przechodzą na najwyższy. Dzięki temu uczestnicy mogą we właściwym tempie zdobywać nowe umiejętności i wiedzę, a w końcu będą mogli zastosować je w praktyce. Uważamy, że wszystkiego można się nauczyć, robiąc to małymi kroczkami. Zapraszamy an szkolenia motocyklowe w Poznaniu!

Szkolenia motocyklowe na torze Poznań

W Poznaniu możesz wziąć udział w szkoleniu z jazdy szosowej i precyzyjnej, natomiast jeśli chcesz uczestniczyć w zajęciach Enduro, mamy rozwiązanie dla Ciebie! W Książu Wielkopolskim możesz zapisać się na kurs ADV na poziomie 1, w Grodzisku Mazowieckim oddalonym o 286 km od Poznania – kurs ADV na poziomie 2, a w Dąbrowie Górniczej (398 km od Poznania) – na poziomie 3. Zapraszamy ma zajęcia!

Odległości od Poznania do szkolenia motocyklowego Enduro od ADV Academy:

  • Książ Wielkopolski ok. 60 km. przez DW434 i DW436
  • Barlinek ok. 195 km przez S3 i A2
  • Grodzisk Mazowiecki ok. 286 km przez A2
  • Stężyca ok. 290 km przez S5
  • Dąbrowa Górnicza ok. 398 km przez A4 i S5

Kalendarz szkoleń motocyklowych w ADV Academy

Znajdź szkolenie i zarezerwuj termin!

Kalendarz szkoleń