Szkolenie motocyklowe Gdańsk – jazdy doszkalające

W szkole ADV Academy prowadzimy szkolenia w województwie pomorskim udoskonalające technikę jazdy motocyklowej pod nadzorem najlepszych licencjonowanych trenerów! W Pszczólkach (ok. 26 km od Gdańśka) prowadzimy szkolenia z jazdy szosowej (poziom 1 i 2) i precyzyjnej (poziom 1). Szkolenia enduro na poziomie 1 organizujemy w Stężycy (55 km od Gdańska). Jeśli chcesz wybrać inne poziomy szkoleń, sprawdź nasz kalendarz!

Szkolenie motocyklowe, które organizujemy, przeznaczone dla osób posiadających prawo jazdy na motocykl.

Oferta szkoleń motocyklowych w Gdańsku

Szkolenia motocyklowe to idealny sposób na doskonalenie techniki jazdy motocyklem. Jeśli lubisz wyzwania i przygody, skuś się na 2-dniowe szkolenie enduro, dzięki któremu w luźnej atmosferze nauczysz się jazdy w przygodowym terenie! Jeśli wolisz naukę jazdy w zakrętach, zapisz się na szkolenia z jazdy szosowej (tam nie ma miejsca na zabawę!). Jeśli jednak lubisz adrenalinę, sprawdź jak w bezpiecznych warunkach nauczyć się jazdy poniżej progu równowagi. Wszystkie te szkolenia przeprowadzamy w województwie pomorskim!

Szkolenia motocyklowe ADV Academy

Nawet najbardziej doświadczeni kierowcy w sytuacjach stresujących mogą zareagować w nieprawidłowy sposób. Brak wyćwiczonych prawidłowych odruchów na drodze może mieć tragiczne skutki zarówno dla kierowcy jednośladu i jego pasażera, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Nie bagatelizuj swojego bezpieczeństwa na drodze – wystarczy jedna sekunda, która może zmienić czy zniszczyć Twoje życie lub zdrowie.
Jako szkoła motocyklowa ADV Academy oferujemy profesjonalne szkolenia motocyklowe pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. ADV Academy jest prowadzona przez Zbigniewa Tarnawskiego, finalistę BMW GS Trophy i specjalistę techniki jazdy motocyklem, a w zespole instruktorskim znajdują się licencjonowani trenerzy.

W ADV Academy oferujemy trzy poziomy zaawansowania każdego ze szkoleń, co umożliwia wybór odpowiedniego kursu dla siebie:

  • Szkolenie enduro, na którym nauczysz się jazdy w trudnym terenie, na drodze gruntowej, piachu czy w błocie.
  • Szkolenie szosowe na torze, na którym nauczysz się jazdy w warunkach drogowych, prawidłowej techniki jazdy oraz podstaw do wyrobienia odpowiednich odruchów na drodze.
  • Szkolenie precyzyjne, na którym nauczysz się jazdy przy prędkościach poniżej progu równowagi w bezpiecznych warunkach oraz panowania nad motocyklem.
Uczestnicy szkoleń mają możliwość także uzyskać indywidualne porady od trenerów odnośnie popełnianych błędów czy niedociągnięć.

Doskonalenie techniki jazdy motocyklem Gdańsk

Sprawdź ofertę szkoleń motocyklowych w ADV Academy!

Szkolenie motocyklowe

Kursy doszkalające dla motocyklistów w Gdańsku

W ADV Academy pracujemy na programach szkoleń opartych o specyfikę motocykli adventure. Wiemy, jak rozplanować zajęcia w taki sposób, aby zarówno nowicjusze, jak i bardziej doświadczeni kierowcy nie czuli się znudzeni czy wystraszeni nową wiedzą! Kursy doszkalające zaczynamy od najniższego poziomu, stopniowo przechodząc do najwyższego, gdzie także utrwalamy zdobyte wcześniej już umiejętności.

Każdy z naszych kursów składa się z teorii jazdy oraz wielu praktycznych treningów. Nasi instruktorzy wspólnie z uczestnikami pracują nad ich prawidłowymi nawykami i odruchami podczas jazdy.

Wycieczka motocyklowa ADV Kaszuby

Oprócz szkoleń, w województwie pomorskim także organizujemy wycieczki motocyklowe ADV Kaszuby, które są świetnym sposobem na utrwalanie wiedzy z zajęć ADV3. Dwa dni wyprawy z pięknymi widokami, podczas których nie tylko przeżyjesz jedną z najlepszych przygód, ale również udoskonalisz swoją technikę jazdy pod czujnym okiem trenera! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z jednośladem, Kaszuby już czekają! Widzimy się w pensjonacie Źródło Raduni w Stężycy.

Inne poziomy szkoleń motocyklowych w ADV Academy - lokalizacje

Jak już wspomnieliśmy, w woj. pomorskim prowadzimy szkolenia z jazdy szosowej (poziom 1 i 2) i precyzyjnej (poziom 1) w Pszczólkach (ok. 26 km od Gdańśka). Udział w szkoleniu enduro na poziomie 1 można wziąć w Stężycy (55 km od Gdańska). Jeśli chcesz uczestniczyć w szkoleniach na wyższym poziomie zaawansowania, sprawdź inne lokalizacje poniżej:

  • Łódź Jazda szosowa poz. 3 oraz Jazda precyzyjna poz. 2 – ok. 337 km przez A1
  • Jaworzno Jazda precyzyjna poz. 3 – ok. 537 km przez A1
  • Grodzisk Mazowiecki Adventure poz. 2 – ok. 390 km przez A1
  • Dąbrowa Górnicza Adventure poz. 3 – ok. 520 km przez A1

Kalendarz szkoleń motocyklowych w ADV Academy

Znajdź szkolenie i zarezerwuj termin!

Kalendarz szkoleń