Szkolenie motocyklowe Białystok – jazdy doszkalające

Stało się - zaczynamy szkolenia motocyklowe w Białymstoku! W Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Faworyt, który znajduje się 10 kilometrów od Białegostoku, rozpoczynamy szkolenia z jazdy precyzyjnej i jazdy szosowej. Jeśli jednak chcesz wziąć udział w innym szkoleniu, nie sugeruj się lokalizacją. Prowadzimy zajęcia m.in. w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi, gdzie najlepsi trenerzy z całej Polski szkolą w bezpiecznych warunkach. Poznaj szczegóły i dowiedz się więcej.

Szkolenie motocyklowe, które organizujemy, przeznaczone dla osób posiadających prawo jazdy na motocykl.

Oferta szkoleń motocyklowych blisko Białegostoku

Dzięki szkoleniom motocyklowym w ADV Academy możesz rozwinąć swoje umiejętności prowadzenia pojazdu i udoskonalić technikę jazdy jednośladem. W pobliżu Białegostoku, w ODTJ Faworyt prowadzimy kursy z jazdy precyzyjnej (poziom 1) i jazdy szosowej (poziom 1-2), natomiast w innych miastach Polski możesz wziąć udział także szkoleniu z jazdy torowej oraz enduro.

Doskonalenie techniki jazdy motocyklem z ADV Academy

ADV Academy to szkoła motocyklowa prowadzona przez Zbigniewa Tarnawskiego, finalistę BMW GS Trophy i specjalistę techniki jazdy motocyklem, który wraz z licencjonowanymi instruktorami oferuje profesjonalne szkolenia z doskonalenia techniki jazdy.
Nawet najbardziej doświadczeni kierowcy motocykli mogą popełnić błąd na drodze, który czasami kosztuje zdrowie albo nawet życie kierowcy czy pasażera. Należy pamiętać, że możemy ufać sobie, ale nie zawsze innym uczestnikom ruchu drogowego. Dlatego tak ważne jest trenowanie prawidłowych odruchów na drodze. W ADV Academy wspólnie pracujemy nad wyrobienie odpowiedniej reakcji na drodze w bezpiecznych warunkach!

W ADV Academy oferujemy trzy rodzaje szkoleń na trzech poziomach zaawansowania:

  1. Szkolenie enduro, czyli nauka jazdy w warunkach terenowych: piasku, błocie, czy na drodze gruntowej.
  2. Szkolenie z jazdy precyzyjnej, czyli poniżej progu równowagi. Nauka panowania nad motocyklem.
  3. Szkolenie na torze, czyli jazda na drodze asfaltowej, nauka wchodzenia w zakręty i praca nad reakcją na drodze.

Doskonalenie techniki jazdy motocyklem Białystok

Sprawdź ofertę szkoleń motocyklowych w ADV Academy!

Szkolenie motocyklowe

Kursy doszkalające technikę jazdy

Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Pracujemy na profesjonalnych programach szkoleniowych, opartych na specyfice motocykli adventure. Nasze zajęcia teoretyczne skupiają się na dostarczaniu wiedzy ogólnej na temat motocykli oraz dotyczącej techniki jazdy.
Podczas części praktycznej instruktorzy mają możliwość indywidualnego omówienia popełnianych przez uczestników błędów.

Szkolenie jazda precyzyjna i jazda szosowa w ODTJ Faworyt

W Białymstoku prowadzimy zajęcia z jazdy precyzyjnej i jazdy szosowej na poziomie 1 i 2 w ODTJ Faworyt. Jest to nowoczesny centrum szkolenia w Wasilkowie (10 min od Białegostoku) i pierwszy taki obiekt w regionie, gdzie kierowcy mogą w bezpiecznych warunkach pracować nad poprawą techniki jazdy. Posiada dwie płyty poślizgowe, tor manewrowy, tzw. szarpak i wzniesienie z nawierzchnią poślizgową.

Szkolenia ADV Academy - inne lokalizacje

  • Warszawa – ok. 200 km przez S8
  • Łódź – ok. 324 km przez S8 i A2
  • Gdańsk – ok. 430 km przez S7

Kalendarz szkoleń motocyklowych w ADV Academy

Znajdź szkolenie i zarezerwuj termin!

Kalendarz szkoleń