ADV Academy|Wynajem motocykli
logo Liberty Motors

Wynajem motocykli

Marzy Ci się uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach motocyklowych lub wyjazd motocyklowy, ale nie posiadasz własnego sprzętu? ADV Academy ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy wynajem motocykli na szkolenia oraz wycieczki z ADV Academy w Polsce i za granicą.

Wynajem motocykli z ADV Academy

Wypożyczenie motocykla w ADV Academy jest bardzo proste. Po pierwsze, zapoznaj się z dostępnymi modelami i cennikiem poniżej. Po wyborze odpowiedniego dla siebie pojazdu, wystarczy skontaktować się z nami mailowo na biuro@advacademy.pl, aby ustalić szczegóły i dostępność wybranego modelu w określonym terminie.
Pamiętaj, że możesz wypożyczyć motocykl na szkolenie Adventure poziom 1, Jazda Precyzyjna poziom 1, 2, 3, Jazda Szosowa poziom 1, 2, 3 oraz na którąś z naszych wycieczek motocyklowych.

Naszym partnerem i dostawcą floty motocykli jest firma Liberty Motors i BMW Motorrad. Dostępny w naszej Akademii sprzęt jest przygotowany do jazdy w terenie, zaopatrzony w odpowiednie opony motocyklowe, po przeglądzie, charakteryzuje się maksymalną sprawnością i pełnym bezpieczeństwem. 

Najczęściej zadawane pytania:

Czy mogę wypożyczyć motocykl na szkolenie, jeśli nie mam uprawnień do jazdy?

Nie, aby wypożyczyć motocykl w ADV Academy, konieczne jest posiadanie odpowiednich uprawnień do kierowania wybranym pojazdem.

Jakie dokumenty są wymagane przy wynajmie motocykla?

Aby wypożyczyć motocykl, konieczne jest przedstawienie ważnego prawa jazdy, dowodu osobistego oraz podpisanie umowy wynajmu.

Jeśłi jesteś zainteresowany wynajmem prosimy o kontakt na  biuro@advacademy.pl

Ceny i modele motocykli na wynajem

ADV Academy|Wynajem motocykli

BMW R 1300 GS - cena 695zł za dzień

ADV Academy|Wynajem motocykli

BMW R 1250 GS - cena 695zł za dzień

ducati desertx

Ducati DesertX - cena 695zł za dzień

yamaha wr 125 r

YAMAHA WR 125 R - cena 495zł za dzień