Szkolenie motocyklowe Warszawa – jazdy doszkalające

Aby stać się lepszym kierowcą, należy regularnie ćwiczyć i nauczyć się radzić sobie w różnych warunkach drogowych. Właśnie w tym celu specjalnie przygotowaliśmy szkolenia motocyklowe, udoskonalające technikę prowadzenia jednośladu. W Grodzisku Mazowieckim, który znajduje się 40 km od Warszawy, prowadzimy szkolenia Enduro (poziom 1 i 2), natomiast udział w szkoleniu z jazdy szosowej i precyzyjnej możesz wziąć w Modlinie (ok 40 km od Warszawy). Jeśli chcesz popracować nad techniką jazdy, nie sugeruj się lokalizacją szkoleń! Sprawdź ofertę szkoleń motocyklowych w pobliżu Warszawy!

Szkolenie motocyklowe, które organizujemy, przeznaczone dla osób posiadających prawo jazdy na motocykl.

Oferta szkoleń motocyklowych blisko Warszawa

ADV Academy to szkoła jazdy motocyklem, która oferuje kursy dla kierowców wszystkich poziomów, od początkujących do doświadczonych motocyklistów. Nasze szkolenia koncentrują się na nauczaniu i wzmacnianiu podstaw bezpiecznej jazdy, a także dostarczaniu przydatnych wskazówek, aby poprawić komfort i kontrolę nad motocyklem. Na naszych zajęciach uczymy pokonywania zakrętów, hamowania i zaawansowanych manewrów drogowych. Nasze kursy motocyklowe są zaprojektowane tak, aby pomóc kierowcom stać się bardziej świadomymi swojego otoczenia, jednocześnie rozwijając ich umiejętności i pewność siebie na drodze. Dzięki doświadczeniu instruktorów, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze, w ADV Academy polepszysz swoje umiejętności jazdy motocyklem. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy już doświadczonym motocyklistą, szkoła ADV Academy pomoże Ci udoskonalić swoje umiejętności i stać się lepszym kierowcą!

Kursy doskonalenia jazdy motocyklem w Warszawie

Wyćwiczenie prawidłowej reakcji na drodze jest zadaniem trudnym, ale osiągalnym, i wymaga cierpliwości i praktyki. Aby móc prawidłowo reagować w różnych sytuacjach, na przykład podczas nagłego hamowania na drodze, potrzeba także wiedzy, jak odpowiednio to zrobić. Szkolenia z ADV Academy nie tylko sprawią to, że będziesz bezpieczniejszym kierowcą, ale także pozwolą Ci zaoszczędzić czas, unikając potencjalnych wypadków lub innych nieprzyjemnych sytuacji na drodze. Trenowanie prawidłowej reakcji wymaga trochę wysiłku i poświęcenia, ale zdecydowanie jest tego warte zarówno dla Twojego bezpieczeństwa, jak i bezpieczeństwa innych kierowców na drodze.
W ADV Academy oferujemy 3 rodzaje szkoleń:
  • Szkolenia Enduro Adventure – nauka jazdy w terenie. Jeśli nigdy nie słyszałeś / słyszałaś o enduro, warto się zainteresować tym rodzajem sportu motorowego, który łączy w sobie naukę z przygodą!
  • Szkolenie na torze – zajęcia z doskonalenia techniki jazdy w zakrętach i na drogach publicznych.
  • Szkolenia z jazdy precyzyjnej – doskonalenie techniki jazdy przy prędkościach poniżej progu równowagi. Ostatni poziom posiada elementy Gymkhany.
Wszystkie kursy prowadzone są pod nadzorem licencjonowanych trenerów, którzy indywidualnie pomagają uczestnikom podczas szkolenia.

Program szkoleń motocyklowych

Wszystkie szkolenia są prowadzone pod okiem doświadczonych trenerów, którzy chętnie udzielają także indywidualnych wskazówek.
W ADV Academy pracujemy na profesjonalnych programach szkoleniowych, które oparte są na specyfice motocykli adventure. Zajęcia skupiają się nie tylko na rozwijaniu umiejętności, ale także na dostarczaniu wiedzy o różnych typach motocykli, ich komponentach i wskazówkach dotyczących ich części. Szkolenia obejmują zarówno teorie, jak i praktykę. Sprawdź ofertę szkoleń w ADV Academy i rozwiń umiejętności prowadzenia jednośladu!

Szkoła motocyklowa blisko Warszawy

Sprawdź ofertę szkoleń jazdy motocyklowej z ADV Academy!

Szkolenie motocyklowe

Szkolenie Enduro Warszawa

W Grodzisku Mazowieckim, który znajduje się 40 km. od Warszawy, możesz wziąć udział w szkoleniu Enduro Adventure od ADV Academy! Kurs posiada trzy poziomy zaawansowania – podstawowy, zaawansowany i wyprawowy, dzięki czemu każdy kierowca, niezależnie od doświadczenia, znajdzie odpowiednie szkolenie dla siebie! Podczas zajęć przedstawiamy uczestnikom teorię jazdy, pracujemy nad ich prawidłowymi nawykami oraz przeprowadzamy treningi. Zapisz się na szkolenia enduro i ulepsz swoje umiejętności jazdy na drogach gruntowych! Pamiętaj, że wiedza zdobyta na szkoleniu przyda się także podczas jazdy na drodze publicznej!

Uwaga: w Grodzisku Mazowieckim możesz wziąć udział w szkoleniu Enduro Adventure na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Szkolenia na poziomie wyprawowym prowadzimy w Dąbrowie Górniczej. 

Szkolenia motocyklowe dla kierowców

Oprócz szkolenia Enduro, możesz wziąć udział także w szkoleniu z jazdy precyzyjnej i szosowe. Oba te szkolenia prowadzimy w Modlinie, który oddalony jest od Warszawy ok. 40 km. Zarówno kurs z jazdy precyzyjnej, jak i jazdy szosowej, pomoże Ci bezpiecznie poruszać się po drogach publicznych i stać się bezpiecznym kierowcą!

Odległości od Warszawy do kursów motocyklowych ADV Academy:

  • Grodzisk Mazowiecki ok. 40 km przez S8
  • Modlin ok. 40 km przez DK7
  • Łódź ok. 136,4 km przez A2
  • Stężyca ok. 394,4 km przez S7
  • Poznań ok. 311,7 km przez A2
  • Pszczółki ok. 342,6 km przez S7
W Grodzisku Mazowieckim, który znajduje się 40 km od Warszawy, organizujemy szkolenia enduro adventure. Możesz wziąć udział także szkoleniach z jazdy precyzyjnej i szosowej w Modlinie (ok. 40 km od Warszawy).
W zależności od rodzaju szkolenia i poziomu zaawansowania, koszt szkolenia wynosi od 800 do 1900 zł.

Kalendarz szkoleń motocyklowych w ADV Academy

Znajdź szkolenie i zarezerwuj termin!

Kalendarz szkoleń