Szkolenie motocyklowe Lublin – doskonalenie techniki jazdy

Chcąc doskonalić technikę jazdy motocyklem, kierowcy jednośladu często, co zresztą jest bardzo słusznym pomysłem, decydują się na kursy doszkalające. Jeśli mieszkanie w mieście Lublin i nie masz w pobliżu dobrego szkolenia motocyklowego, nie sugeruj się lokalizacją! Postaw na sprawdzoną szkołę jazdy motocyklem, profesjonalne podejście w nauce i najlepszych trenerów! Nasze zajęcia prowadzimy m.in. w Grodzisku Mazowieckim, Jaworznie, Krakowie i Dąbrowie Górniczej.

Szkolenie motocyklowe, które organizujemy, przeznaczone dla osób posiadających prawo jazdy na motocykl.

Oferta szkoleń motocyklowych blisko Lublina

Marzysz o doskonaleniu umiejętności jazdy motocyklowej? Pasjonują Cię adventure i enduro? A może chcesz ulepszyć poruszanie się w zakrętach? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do szkoły jazdy motocyklem ADV Academy! Nauczymy Cię dobrych nawyków podczas jazdy motocyklem i opanowania zachowania w sytuacjach awaryjnych. Prowadzona przez Zbigniewa Tarnawskiego, finalisty BMW GS Trophy i specjalisty techniki jazdy motocyklem, szkoła motocyklowa oferuje kursy doszkalające umiejętności prowadzenia motocykla w warunkach miejskich i terenowych. Sprawdź naszą ofertę!

Szkolenia motocyklowe ADV Academy

Nawet najbardziej doświadczeni kierowcy jednośladu w sytuacjach awaryjnych mogą zareagować w nieprawidłowy sposób. Wyrobienie poprawnych nawyków i reakcji na drodze jest bardzo ważne, szczególnie jeśli chodzi o prowadzenie motocykla. Nie bagatelizuj swojego bezpieczeństwa podczas prowadzenia pojazdu, lecz doskonal technikę jazdy motocyklem!

W ADV Academy oferujemy trzy rodzaje szkoleń motocyklowych, prowadzonych przez doświadczoną ekipę instruktorską:
  • Enduro Adventure – doskonalenie techniki jazdy w terenie, czyli coś dla spragnionych przygód.
  • Jazda szosowa – ulepszenie jazdy w zakrętach w warunkach drogowych.
  • Jazda precyzyjna – doskonalenie jazdy przy prędkościach poniżej progu równowagi. Ostatni poziom posiada elementy Moto Gymkhany.
Każde ze szkoleń motocyklowych posiada trzy poziomy zaawansowania: podstawowy, zaawansowany i wyprawowy, dlatego wszyscy zainteresowani kursem doszkalającym znajdą coś dla siebie.
Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez ADV Academy? Wszystkie szkolenia prowadzone są pod czujnym okiem licencjonowanych trenerów, którzy indywidualnie tłumaczą i pomagają uczestnikom podnieść poziom umiejętności prowadzenia motocykla w różnych warunkach.

Doskonalenie techniki jazdy blisko Lublina

Sprawdź ofertę szkoleń jazdy motocyklowej z ADV Academy!

Szkolenia motocyklowe

Kurs doskonalący jazdę na motorze

Instruktorzy w ADV Academy pracują na programach szkoleń, które oparte są o specyfikę motocykli adventure. Szkolenia motocyklowe blisko Lublina przydadzą się zarówno podczas jazdy na drodze gruntowej czy piasku, jak i drodze asfaltowej. Każdy z kursów składa się teorii jazdy oraz wielu praktycznych treningów. Wspólnie z uczestnikami pracujemy nad ich prawidłowymi nawykami i odruchami podczas jazdy: uniki, omijanie przeszkód, awaryjne hamowanie i inne. Także uczymy prawidłowej pozycji na motocyklu oraz technik ulepszających jazdę.
Kursy doszkalające można zacząć od najniższego poziomu stopniowo przechodząc do najwyższego. Dzięki szczegółowej analizie potrzeb właścicieli jednośladów, wiemy, jak rozplanować zajęcia, żeby zarówno nowicjusze, jak i bardziej doświadczeni kierowcy znaleźli przydatne dla siebie wskazówki. Uważamy, że nie da się osiągnąć wszystkiego w jedno zajęcie, dlatego uczymy stopniowo, małymi kroczkami! Sprawdź ofertę szkoleń motocyklowych blisko Lublina!

Odległości od Lublina do szkoleń motocyklowych ADV Academy:

  • Grodzisk Mazowiecki ok. 206 przez S17
  • Łódź ok. 306 km przez A2 i S17
  • Kraków ok. 335 km przez A4 i S19
  • Jaworzno ok. 392 km przez A4 i S19
  • Dąbrowa Górnicza ok. 417 km przez A4 i S19

Kalendarz szkoleń motocyklowych w ADV Academy

Znajdź szkolenie i zarezerwuj termin!

Kalendarz szkoleń