Prezent na święta dla motocyklisty

Prezent na święta dla motocyklisty – TOP 4 pomysły

Święta nadchodzą wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla motocyklisty? Chcesz wykazać się pomysłowością i sprawić przyjemność miłośnikowi jazdy jednośladem? Przedstawiamy Ci nasze TOP pomysły, w jaki sposób możesz uszczęśliwić fana motocykli. Zapraszamy do lektury!

1. Voucher na szkolenie motocyklowe jako prezent świąteczny

Najlepsze, co można kupić dla motocyklisty na święta, to możliwość doskonalenia jazdy! Zainwestuj w bezpieczeństwo i podaruj bliskiej osobie niezapomnianą przygodę w postaci vouchera na szkolenie motocyklowe od ADV Academy. Osoba obdarowana może wykorzystać voucher w ciągu 365 dni od momentu zakupu. Oferujemy szkolenia motocyklowe z jazdy precyzyjnej, jazdy na torze oraz w terenie gruntowym, a także voucher kwotowy. Co to wszystko znaczy? Już tłumaczymy poniżej!

Szkolenie z doskonalenia jazdy – jazda precyzyjna

Szkolenie z jazdy precyzyjnej to kurs, na którym uczestnicy rozwijają umiejętności podnoszące bezpieczeństwo podczas jazdy, szczególnie przy prędkościach poniżej progu równowagi oraz w sytuacjach wymagających prawidłowych nawyków (nagły unik, ominięcie przeszkody). Szkolenie z doskonalenia jazdy motocyklem posiada 3 poziomy umiejętności i odbywa się w Łodzi, Jaworznie, Modlinie lub Poznaniu.

Sprawdź voucher na szkolenie z jazdy precyzyjnej.

Szkolenie motocyklowe na torze

Zajęcia z jazdy szosowej odbywają się na nowoczesnych torach, gdzie kursanci mogą ćwiczyć poprawną technikę jazdy na zakrętach. Nasi szkoleniowcy w bezpiecznych warunkach uczą kierowców także prawidłowych reakcji na zagrożenia drogowe. Jazda szosowa będzie idealnym prezentem dla każdego motocyklisty, niezależnie od wieku i doświadczenia na drodze.

Sprawdź voucher na szkolenie z jazdy na torze.

Szkolenie enduro Adventure

Szkolenie enduro przeznaczone jest dla osób głodnych wiedzy i przygód! Na szkoleniu enduro kursanci uczą się jazdy po drogach gruntowych, która zdecydowanie różni się od tej miejskiej. Piach, błoto, koleiny, zjazdy i podjazdy – wszystkie przeszkody te wymagają innych reakcji i odruchów u motocyklisty. Oprócz tego jest to szkolenie-przygoda, którą obdarowany może odbyć wspólnie z ADV Academy.

Sprawdź voucher na szkolenie enduro Adventure.

2. Voucher kwotowy na święta

Jak już wspomnieliśmy wyżej, jeśli nie wiesz, czego potrzebuje motocyklista, istnieje możliwość zakupu vouchera kwotowego, który zawsze będzie trafionym prezentem! W sklepie ADV Academy taką kartę podarunkową możesz wykorzystać nie tylko na szkolenia, ale również akcesoria, gadżety, odzież lub wycieczki. Kwota na voucherze zaczyna się od 100 zł. Jesteśmy pewni, że fan motocykli doceni gest i chętnie skorzysta z kuponu prezentowego na święta!

Czy karta podarunkowa będzie dobrym pomysłem na prezent świąteczny? Oczywiście, że tak! Kartę podarunkową od ADV Academy można zrealizować podczas zakupu szkolenia, akcesoriów i nawet wyprawy motocyklowej. Obdarowany może skorzystać z vouchera w ciągu roku od daty zakupu.

Sprawdź voucher kwotowy.

3. Gadżety dla motocyklisty na święta

Możesz także skusić się na zakup akcesoriów, gadżetów lub ubrań z logo ADV Academy dla fana motocykli. Ich oryginalność oraz odpowiednie materiały, z których zostały wyprodukowane, sprawią, że na pewno przypadną do gustu motocyklisty. Szczególnie jeśli osoba obdarowana już miała okazję dołączyć do społeczności motocyklowej ADV Academy, akcesoria z naszym logo na pewno sprawią jej przyjemność!

4. Wycieczka motocyklowa z ADV Academy

Wyjazd motocyklowy z ADV Academy to połączenie nauki i rozrywki! Każda wyprawa to wynik starań naszych szkoleniowców w postaci selekcji odpowiednich dróg, noclegu, wyżywienia, opieki przewodników i innych szczegółów podróży. Organizujemy wyprawy motocyklowe w Hiszpanii i Polsce. Zarezerwuj miejsce dla swojej bliskiej osobie na najlepszą wyprawę w życiu! Zobacz nasz wycieczki na ADV Travel!

Sprawdź także inne pomysły na prezent dla motocyklisty!

Ten post ma jeden komentarz

  1. ADV Academy | Prezent na święta dla motocyklisty - TOP 4 pomysły
    Lukasz

    Voucher na szkolenie motocyklowe to chyba najlepszy prezent z pewnością poprawi umiejętności motocyklisty co przełoży się na bezpieczeństwo

Dodaj komentarz